Vineri, 2024-03-29, 0:05 AM
Bine ati venit Guest | RSS
Site-ul meu
Principala | reclamatie - DkA - Forum | Inregistrare | Login
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentului forumului · Cautare · RSS ]
  • Pagina 1 din 1
  • 1
DkA - Forum » cs.darkangel.tk | Sv Public » -= Reclamatii admini =- » reclamatie
reclamatie
SmGData: Joi, 2010-09-30, 10:56 PM | Mesaj # 1
Private
Grup: Cs Player
Mesaje: 2
Reputaţie: 0
Status: Offline
Fac reclamatie adminu'lui Red deoarece mia dat kick in timpul jocului fara un anumit motiv si mia dat gag pt ca l-am rugat pe adminul LG sa schimbe mapa,va rog luati masuri:D....Martori LG

Noi te vedem,te ignoram,oricum...TU NU CONTEZI!###########################################################################3
 
LGData: Joi, 2010-09-30, 11:02 PM | Mesaj # 2
Sergeant
Grup: Moderator
Mesaje: 22
Reputaţie: 1
Status: Offline
smile Ba NubuLe ca alt cumva nu pot sa iti zik , 1 la mana red avea tot dreptul sa iti dea gag pentru ca ma stresai si eu i-am zis sa iti dea ca jucam . 2 la mana ai primit kick din cauza laugului nu red tia dat. tongue
 
ReDData: Joi, 2010-09-30, 11:15 PM | Mesaj # 3
RoYaL
Grup: Owner
Mesaje: 59
Reputaţie: 9
Status: Offline
Smg nu pot sa nu iti dau o replica la acest post dupa parerea mea IDIOT . Sa incepem cu inceputul , nu ti-a dat nimeni kick puteai sa observi singur aceasta chestie facand un lucru foarte greu pentru un copil de 14 ani , uitandu-te in consola ! Si inca o chestie mai du-te pe la scoala si invata sa scri ! Dupa parerea mea esti un semi-analfabet care are nevoie de atentia medicilor psihiatri !

Si incearca sa eviti double-post altfel vei avea nevoie de alt cont sa intri pe forum !

ReGaL Tutorials


ReGaL Tutorials

 
LGData: Joi, 2010-09-30, 11:30 PM | Mesaj # 4
Sergeant
Grup: Moderator
Mesaje: 22
Reputaţie: 1
Status: Offline
Ce Comic E ReD happy cica semi-analfabet are nevoie de atentia medicilor psihiatrici happy Buna AsTa ReD wink
 
DkA - Forum » cs.darkangel.tk | Sv Public » -= Reclamatii admini =- » reclamatie
  • Pagina 1 din 1
  • 1
Căutare:

Copyright MyCorp © 2024